IO: USA vs. Finlandia

Finał pocieszenia w hokeju na lodzie podczas Igrzysk Olimpijskich w Soczi. Będzie to rywalizacja Stanów Zjednoczonych z reprezentacją Finlandii. Drużyna z Ameryki Północnej jest faworytem meczu o brąz. Niemniej Finowie na pewno nie będą się poddawać.

Stany Zjednoczone (@ 1.92) będą w dzisiejszej konfrontacji mocno zniesmaczeni po słabszym występie przeciwko Kanadyjczykom. Reprezentacja USA zagrała naprawdę słabe spotkanie, a i mocno nieskuteczne. Ponadto gdyby nie bramkarz Quick, który uratował swój zespół przed większą porażką wielokrotnie. Dzisiaj główną rolę w drużynie Stanów Zjednoczonych odegra psychika. Jeśli kondycja mentalna zadziała na optymalnym poziomie, to nie powinni mieć kłopotu z sukcesem kamerki sex.

Finlandia (@ 3.35) sprawiła nie lada niespodziankę w spotkaniu ćwierćfinałowym. Otóż w dość łatwym i dobrym stylu pokonali i zarazem wyeliminowali jednych z faworytów zawodów, Rosję. Tym samym sprawili niespodziankę samym udziałem w półfinale. Jednak nie bez walki odpadli w rywalizacji przeciwko swoim sąsiadom, Szwedom. Dzisiaj będą grali bez większej presji, co również będzie korzystne dla nich.

Obie drużyny toczą ze sobą bardzo wyrównane pojedynki w ostatnich latach. Finowie wcale nie odstają od teoretycznie lepszych rywali. Dzisiaj najważniejszym elementem będzie psychika faworytów. Jeśli nie będzie ona przeszkadzać, tym samym powinni zwyciężyć. Sądzimy jednak, że będzie to bardzo równy pojedynek i tylko jedna bramka rozstrzygnie rywalizację o brązowy medal.