Regenerum do rzęs jest bardzo dobrą odżywką w przystępnej dla każdego cenie. Niesamowicie wzmacnia rzęsy, a do tego ma niespotykaną na rynku kosmetycznym konstrukcję. Zawiera specjalny pędzelek, który idealnie nadaje się do stosowania na linię rzęs. Z drugiej strony znajduje się szczoteczka typowa dla maskar, która pokrywa produktem rzęsy na całej długości.

Odżywka zawiera wiele związków, które wpływają na wzrost i stymulację rzęs, ich zagęszczenie i pogrubienie struktury włosków. Każda z części zawiera składniki dopasowane specjalnie do struktury rzęs – część aplikowana na linię rzęs zawiera substancje, które poprzez stymulację cebulek rzęs, zarówno przyspieszają ich wzrost, jak i pogrubiają strukturę włosków. Dodatkowo obecny w składzie ekstrakt ze świetlika jest jednym z najbezpieczniejszych i efektywniejszych składników o działaniu kojącym i łagodzącym stosowanym na delikatną skórę powiek.

Druga strona posiada w swoim składzie substancje, które wnikając we włókna włosków wpływają na ich wydłużenie i skutecznie ograniczają wypadanie rzęs.