ZKŻ KRONOPOL Zielona Góra
Cel jaki był postawiony przed drużyną został osiągnięty. Co prawda dopiero po barażach ale jednak utrzymaliśmy się w ekstralidze.
Zawodnicy stworzyli fajny team. Szkoda, że brakowało piątego przyzwoitego seniora. Zakontraktowanie Świderskiego okazało się słabym rozwiązaniem. Świder jest walczakiem, nie boi sie kontaktu ale zdecydowanie brakuje mu wyjścia spod taśmy. O ile na torach przyczepnych jakoś to jeszcze wygląda, to na twardych ten zawodnik jest właściwie z góry przegrany. Myślę, że zbyt rzadko jednak szansę dostawał Zbyszek Suchecki. Myślę, że nie był by gorszy od Świderskiego. Wygląda jednak na to, że kontrakt zobowiązywał klub do wystawiania Świdra.
W zasadzie poza meczem u siebie z Unibaxem kibice nie mogli narzekać na brak emocji. Również w meczach wyjazdowych nie mieliśmy się czego wstydzić. Zespół zostawiał po sobie dobre wrażenie i poza meczem w Rzeszowie zawsze zdobywaliśmy co najniej 40 punktów. Najważniejsze jednak wg mnie jest fakt, że wszyscy zawodnicy podejmowali walkę. Cała czwórka seniorów ma niezły start, walczy na dystansie i potrafi doskonale jechac parą.
Ogólnie uważam sezon za udany. Pewnie, że mogło być lepiej ale nie ma co narzekać.