Gablota na sztandar

0
1662
Stomatologia estetyczna 01
Rate this post

Wchodząc do wielu urzędów państwowych, szkół czy nawet organizacji kombatanckich, można zobaczyć flagę państwową czy sztandar przechowywane w odpowiedniej gablocie. Takie rozwiązanie skutecznie zabezpiecza ten ważny symbol państwowy przed uszkodzeniami i działaniem osób niepowołanych.

Gablota na sztandar może być również elegancką ozdobą np. gabinetu prezydenta czy burmistrza miasta. Można zamówić je w wielu firmach, które zajmują się ich produkcją. Wykonywane są z wysokiej jakości profili aluminiowych, takie rozwiązanie ułatwia wymianę elementów gabloty w przypadku uszkodzenia. Każda gablota na sztandar występuje najczęściej w wielu konfiguracjach, spotykane są wersje 2, 3 a nawet 4 skrzydłowe. Gablota na sztandar może być również wyposażona w odpowiednie uszczelki gwarantujące jej szczelność i odporność np. na zalanie. Jeśli klientowi zależy na wysokim poziomie bezpieczeństwa to może być także użyte oszklenie odporne na stłuczenie i wysokiej jakości zamki patentowe.
Aluminium to nie jedyny materiał, z którego może być wykonana gablota na sztandar. Są one produkowane również z wielu gatunków drewna, dzięki czemu pasują do wnętrz o klasycznym wystroju, jaki często spotykamy w wielu urzędach państwowych. Stanowią więc elegancki dodatek na ścianie sali konferencyjnej czy gabinetu ważnego urzędnika.