Hologramy na legitymację studencką

0
1597
Rate this post

Bycie studentem oznacza wiele obowiązków. Coraz bardziej zaawansowana i profesjonalna wiedza do przyswojenia, wiele godzin spędzanych na uczelniach, kolokwia, projekty, prace zaliczeniowe, semestralne i sesje. Często studiowanie wiąże się też z wieloma dodatkowymi wydatkami, takimi jak wynajmowanie mieszkania czy pokoju w akademiku, długie i czasem kosztowne dojazdy, konieczność kserowania i drukowania materiałów na zajęcia oraz kupowania podręczników.
Jednak bycie studentem ma też wiele zalet. Oprócz większej swobody i możliwości rozwijania zainteresowań są to zniżki studenckie. Dzięki ważnej legitymacji każdy student może taniej kupić bilety pociągowe czy autobusowe, bilety do kin, teatrów, opery czy filharmonii. Często również różne restauracje i kawiarnie oferują zniżki czy specjalne studenckie zestawy, tańsze od tych z regularniej oferty.
Trzeba jednak pamiętać, że gwarancją ważnej legitymacji są hologramy na legitymację studencką. Bez nich nie można liczyć na zniżki czy tańsze przejazdy.