Po zdobyciu Troi wojska greckie zaczęły wracać do swoich domów. Jednym z pierwszych, którzy dotarli do rodzinnych stron, był król Agamemnon. Rozpuścił on swoich żołnierzy do domów a sam ze swoją gwardią, jeńcami i łupami wojennymi zdążał do swojego zamku.
Z zamkowej wieży dostrzeżono, że wraca król i dano znać królowej Klitajmestrze ?cały zamek ogarnęła złowróżbna cisza?królowa, bowiem, gdy król nie wracał już długo uznała, że nie żyje, uznała, że jest wdową i wydała się za mąż za bardzo przystojnego młodego Ajgistosa?strach padł na niewierną kobietę i jej nowego męża, więc uknuli plan jak pozbyć się Agamemnona?
Król był bardzo zmęczony, więc przygotowano mu kąpiel, ale ledwo zanurzył się w wodzie, gdy niegodziwa żona i jej nowy partner wpadli do łaźni z siekierami w rękach?zarąbali go obydwoje. Na tronie zasiadł Ajgistos, ale ludowi się to nie podobało i szmery niezadowolenia słychać było w całym królestwie?
Za granicą dorastał syn Agamemnona Orestes, a w pałacu w Mykenach żyła jego siostra Elektra myśląca tylko o zemście za śmierć ojca?

………
– gabloty muzealne Paraga Centrum
– serwis anten satelitarnych w legionowie
– kancelaria notarialna Wrocław Ołtaszyn
– anteny telewizyjne tanie ustawianie w rembertowie
– Krój i modelowanie odzieży lekkiej, Konstrukcja i modelowanie odzieży ciężkiej poradnik
– Meble tapicerowane, Produkcja rzemieślnicza i naprawy
– PIEKARSTWO – receptury, normy, porady i przepisy prawne
– kurs języka niemieckiego warszawa ottoschule
– 6es7521-1bl00-0ab0 sterownik
– Krój i modelowanie odzieży lekkiej, Krawiectwo miarowo-usługowe