Stomatolog 24h Leszno opinie

0
4996
Rate this post

Co zrobić z nagłym bólem zęba?

Ból zęba potrafi pojawić się w najmniej oczekiwanym momencie. Kładziesz się już do łóżka i zamierzasz niedługo zasnąć, a tu nagle zaczynasz czuć, jak gdyby coś dosłownie rozrywało ci szczękę – próbujesz ratować się mocnymi tabletkami przeciwbólowymi, ale zwykle na niewiele się one zdadzą przy cięższych dolegliwościach. Co wtedy? Jak możesz sobie pomóc, aby jakoś przetrwać tę noc i jak najszybciej umówić się do dentysty na wizytę?

Stomatolog 24h Leszno opinie – to może być twoja ostatnia deska ratunku. Koniecznie sprawdź, czy przypadkiem w twojej okolicy nie działa jakiś gabinet stomatologiczny, który przyjmuje pacjentów niezależnie od pory dnia i nocy. Do klinik działających przez dwadzieścia cztery godziny na dobę możesz zadzwonić dosłownie w każdej chwili. Nawet jeśli jest środek nocy, koniecznie spróbuj się z nimi skontaktować, a istnieje spore prawdopodobieństwo, że zostaniesz przyjęty niemalże natychmiastowo. A z bólem zęba nie warto czekać. Potem może być z nim tylko gorzej.

Jeżeli jednak nie udało ci się umówić od razu do stomatologa, spróbuj poratować się domowymi metodami. Poszukaj ich w Internecie. Jeśli akurat masz w domu świeże goździki, możesz spróbować przyłożyć je do obolałego miejsca i potrzymać przez kilkanaście minut – powinieneś poczuć wtedy natychmiastową ulgę. Dość dobrze działa też alkohol, ale oczywiście nie chodzi tutaj o jego tradycyjne spożywanie. Możesz spróbować nasączyć nim bolącego cię zęba. Jeżeli jednak i to nie pomoże – sięgnij po tabletki i spróbuj zasnąć.