Cleanseen

0
778
Rate this post

CLEANSEEN – to suplement diety, wspaniały środek, który znakomicie sprawdza się, jako pomoc przy zmianach flory bakteryjnej jelit, przewlekłych zaparciach oraz w oczyszczeniu organizmu. Usuwa z organizmu substancje toksyczne, takie jak: pozostałości leków, metale ciężkie, tłuszcze odpadowe, substancje narkotyczne itp.

Zalecany w chorobach układu pokarmowego, przy siedzącym trybie pracy, dietach i odchudzaniu.
Cleanseen oczyszcza kosmki jelitowe i wzmaga ich perystaltykę drogą naturalną, nie wywołując biegunek, kolek i wzdęć.

Jest niezastąpiony, jako środek wspomagający przy prowadzeniu nieregularnego trybu życia oraz odżywianiu opartym o produkty wysokoprzetworzone i konserwowane.

Nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i młodsze dzieci oraz przy zespole jelita drażliwego i w chorobie Crohna.

W skład Cleanseenu wchodzą m.in.:
MIĘTA PIEPRZOWA – posiada właściwości rozkurczowe, znieczulające, żółciopędne, łagodnie przeczyszczające oraz antyseptyczne. Stosowana jest w zapaleniu przewodu pokarmowego, przy podwyższonej kwasowości, w chorobach wątroby i pęcherzyka żółciowego oraz jako środek przeciwwymiotny. Działa znieczulająco w bólach żołądka, jelit, wzdęciach i w zatruciach pokarmowych.

ANYŻ POSPOLITY – posiada właściwości znieczulające i rozkurczowe, jest pomocny w leczeniu jej stanów zapalnych śluzówki. Stymuluje procesy trawienne i mlekopędne. Obniża ciśnienie krwi.

EKSTRAKTY ZE ŚLIWKI SUSZONEJ i FIGI – dezynfekują jelita, pobudzają perystaltykę i proces trawienia, posiadają działanie moczopędne i łagodnie przeczyszczające.

EKSTRAKT Z OWOCU TAMARYNDOWCA INDYJSKIEGO – pobudza żołądek do intensywniejszego działania.

EKSTRAKT Z DAKTYLI – jest bogaty we włókniste substancje nie wchłaniane, które aktywizują przemianę materii w organizmie i obniżają poziom cholesterolu we krwi.

KORZEŃ RABARBARU (RZEWIENIA) – jest źródłem włóknistych substancji nie wchłanianych, posiada właściwości osłaniające i oczyszczające. Ma działanie cytotoksyczne i silne przeciwwirusowe.

WŁAŚCIWOŚCI:
– przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego,
– oczyszcza przewód pokarmowy,
– pomaga usunąć uczucie pełności i wzdęcia,
– normalizuje przemianę materii i pracę układu trawiennego,
– pomocny przy odbudowie mikroflory bakteryjnej jelit,
– aktywizuje metabolizm przy pracy siedzącej,
– wskazany jest w okresie menopauzy oraz podczas diet odchudzających.

SPOSÓB UŻYCIA:
Profilaktycznie – 2 kapsułki dziennie po kolacji, popić szklanką wody.

Przy przewlekłych zaparciach – wskazane jest poprzedzić piciem mieszanki ziołowej Gonseen przez ok. 3 miesiące.
Następnie przez kolejne 3 miesiące przyjmować 3 kapsułki Cleanseenu po kolacji (popić szklanką wody) – po miesiącu można zmniejszyć do 2 kapsułek dziennie.

W przypadku stosowania suplementu diety Ravseen, który zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe Ω, z uwagi na usuwanie tłuszczy z organizmu przez Cleanseen, wskazane jest zachowanie 10-12 godz. przerwy pomiędzy przyjmowanymi preparatami.

UWAGA!:
Cleanseen nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i młodsze dzieci.

Cleanseen nie powinien być stosowany w przypadku zespołu jelita drażliwego i w chorobie Crohna.

Nie zaleca się przyjmowania suplementów diety Firmy Dr. Nona przez osoby, będące bezpośrednio po przeszczepach organów, gdyż wzmacniają układ immunologiczny (po przeszczepie pacjentom podawane są leki obniżające odporność organizmu – leki immunosupresyjne).

Suplement diety nie może być traktowany jak substytut zróżnicowanej diety.

ZAWARTOŚĆ: 60 kapsułek.