Yoyo bowling club – Kręgle Ostrów Wielkopolski

0
412
Rate this post

Szkolenia podnoszą kwalifikacje zawodowe pracowników, są więc inwestycją w kapitał ludzki, a tym samym w wartość firmy. Szkolenia są silnym czynnikiem motywującym. Pracownicy czyją się wyróżnieni, bardziej związani z firmą i lepiej postrzegają swojego pracodawcę.

Dysponujemy salą konferencyjną na 28 osób, znajdującą się w spokojnym miejscu, gdzie panują idealne warunki do pracy umysłowej. Sala konferencyjna wyposażona jest w:

TV
VIDEO
TABLICĘ

W przypadku większej ilości osób niż przeznaczenie sali konferencyjnej istnieje możliwość zorganizowania konferencji, szkolenia w sali restauracyjnej.

Jeśli organizujesz szkolenie lub konferencje do obsługi takich wydarzeń warto angażować doświadczone i profesjonalne firmy, posiadające własną bazę i zaplecze techniczne, a przede wszystkim profesjonalny zespół ludzi.

Zapraszamy wszystkich kibiców sportów do oglądania wszystkich dużych i małych wydarzeń sportowych na dużym ekranie. Emocje gwarantowane!

Nie masz czasu lub pomysłu na organizację urodzin dziecka
my zrobimy to za Ciebie!

Organizujemy urodziny dla dzieci od 6 roku życia.

Na Państwa życzenie przygotujemy inywidualną wycenę organizacji urodzin dla waszych pociech.

Turniej bowling, tort, lody, napoje, pizza…

Szanowni państwo!

Malwa Bowling Club ma do zaoferowania 6 torów do gry w kręgle, 2 stoły bilardowe oraz bar.

Celem „lekcji w kręgielni” jest promocja bowlingu sportowego. Chcemy zainteresować młodzież nowym sportem, który ma dużą szansę, aby dołączyć do grona sportów olimpijskich.

Proponujemy Państwu zajęcia na kręgielni pod okiem personelu, który zadba o bezpieczeństwo dzieci oraz odpowie na wszystkie pytania dotyczące gry. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w ramach zajęć sportowych organizowanych przez Państwa szkołę. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i czekamy na młode talenty, które będą miały okazję ujawnić sie podczas „lekcji na kręgielni”.

słowa kluczowe: malwa restauracja, malwa pizzeria, yoyo bowling club, jojo ostrow, yoyo ostrów wielkopolski, klub jojo ostrów, bajkoland ostrów wlkp cennik, malwa ostrów, kręgle ostrów wlkp, klub jojo, klub yoyo, club bowling